Pranie dywanów i tapicerek

Firma Autogen Opole oferuje usługi prania i czyszczenia wykładzin, dywanów i tapicerek na terenie Opola i województwa opolskiego.

Zajmujemy się usługami porządkowymi na terenie Opola oraz okolic. Nasza specjalność, a zarazem większość wykonywanych prac, to: pranie wykładzin biurowych, pranie dywanów i czyszczenie tapicerek meblowych, doczyszczanie podłóg i polimeryzacja posadzek. Wyróżnia nas profesjonalizm, doświadczenie i dbałość o szczegóły.

Pranie dywanów

Czyszczenie dywanów wykonujemy w lokalach klientów, szanując Wasz czas i wygodę. Dywan po czyszczeniu nadaję się do pełnego użytku w przeciągu kilku godzin. Nie trzeba się specjalnie przygotowywać na nasz przyjazd. Odkurzamy dywany przed praniem, odplamiamy, czyścimy odkurzaczem piorącym. Pierzemy dywany sztuczne i wełniane, z krótkim i dłuższym runem. Radzimy sobie z trudnymi zabrudzeniami. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, co potwierdzają dziesiątki stałych klientów.

Pranie wykładzin podłogowych

Pranie wykładzin biurowych jest główną gałęzią działalności firmy Autogen Opole. Doświadczenie, profesjonalizm i nieustanne inwestycje pozwalają nam zaoferować usługi czyszczenia wykładzin na najwyższym poziomie. Korzystamy z najlepszych środków czyszczących i najwyższej klasy sprzętu. Tutaj znajdziesz więcej o procedurze i etapach czyszczenia wykładzin. Obsługujemy biura o powierzchni od kilkudziesięciu do kilku tysięcy metrów kwadratowych.

Pranie tapicerek meblowych

Pranie tapicerek meblowych powinno się odbywać regularnie. Dzięki temu nie tylko usuwamy widoczne zabrudzenia ale także dbamy o zdrowe otoczenie pozbywając się kurzu i roztoczy gnieżdżących się w naszych meblach. Firma Autogen oferuje ekstrakcyjne pranie tapicerek meblowych. Czyścimy: kanapy, fotele, materace, krzesła, narożniki, pufy. Usuwamy plamy i silne zabrudzenia z materiałów sztucznych i naturalnych. Meble są gotowe do użycia po kilku/kilkunastu godzinach.

O firmie AutoGEN

Od kilkunastu lat zajmujemy się usługami związanymi z kosmetyką samochodów i czyszczenia dywanów.

Obszar działalności AutoGEN

Działamy na terenie miasta Opola, a także w obrębie województwa opolskiego.

Usługi czyszczenia samochodów, prania tapicerek i dywanów świadczymy
- w lokalu klienta,
- w naszym warsztacie.

Gdzie jesteśmy

Nasz zakład znajduje się w Opolu.

AUTOGEN Eugeniusz Kabarowski
ul. Warszawska 7
45-312 Opole

tel: 881-785-457