Usługi dla budynków

Pranie dywanów

wykładzin i innych typów (na mokro), usuwanie plam

Pranie kanap

sof, mebli tapicerowanych

Pranie foteli

krzeseł oraz materacy

Usuwanie zapachów

za pomocą urządzeń ozonujących

Sprawdź nasz cennik

Oferujemy bardzo korzystny stosunek jakości do ceny

Cennik naszych usług

Pranie dywanów i tapicerek

Firma Autogen Opole oferuje usługi prania i czyszczenia wykładzin, dywanów i tapicerek na terenie Opola i województwa opolskiego.

Zajmujemy się usługami porządkowymi na terenie Opola oraz okolic. Nasza specjalność, a zarazem większość wykonywanych prac, to: pranie wykładzin biurowych, pranie dywanów i czyszczenie tapicerek meblowych, doczyszczanie podłóg i polimeryzacja posadzek. Wyróżnia nas profesjonalizm, doświadczenie i dbałość o szczegóły.

 

Pranie dywanów

Czyszczenie dywanów wykonujemy w lokalach klientów, szanując Wasz czas i wygodę. Dywan po czyszczeniu nadaję się do pełnego użytku w przeciągu kilku godzin. Nie trzeba się specjalnie przygotowywać na nasz przyjazd. Odkurzamy dywany przed praniem, odplamiamy, czyścimy odkurzaczem piorącym. Pierzemy dywany sztuczne i wełniane, z krótkim i dłuższym runem. Radzimy sobie z trudnymi zabrudzeniami. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, co potwierdzają dziesiątki stałych klientów.

 

Pranie wykładzin podłogowych

Pranie wykładzin biurowych jest główną gałęzią działalności firmy Autogen Opole. Doświadczenie, profesjonalizm i nieustanne inwestycje pozwalają nam zaoferować usługi czyszczenia wykładzin na najwyższym poziomie. Korzystamy z najlepszych środków czyszczących i najwyższej klasy sprzętu. Tutaj znajdziesz więcej o procedurze i etapach czyszczenia wykładzin. Obsługujemy biura o powierzchni od kilkudziesięciu do kilku tysięcy metrów kwadratowych.

 

Pranie tapicerek meblowych

Pranie tapicerek meblowych powinno się odbywać regularnie. Dzięki temu nie tylko usuwamy widoczne zabrudzenia ale także dbamy o zdrowe otoczenie pozbywając się kurzu i roztoczy gnieżdżących się w naszych meblach. Firma Autogen oferuje ekstrakcyjne pranie tapicerek meblowych. Czyścimy: kanapy, fotele, materace, krzesła, narożniki, pufy. Usuwamy plamy i silne zabrudzenia z materiałów sztucznych i naturalnych. Meble są gotowe do użycia po kilku/kilkunastu godzinach.

 

O firmie AutoGEN

Od kilkunastu lat zajmujemy się usługami związanymi z kosmetyką samochodów i czyszczenia dywanów.

Obszar działalności AutoGEN

Działamy na terenie miasta Opola, a także w obrębie województwa opolskiego.

Usługi czyszczenia samochodów, prania tapicerek i dywanów świadczymy
- w lokalu klienta,
- w naszym warsztacie.

Gdzie jesteśmy

Nasz zakład znajduje się w Opolu.

AUTOGEN Eugeniusz Kabarowski
ul. Warszawska 7
45-312 Opole

tel: 881-785-457